Menu główne


Sekcje zrzeszone w SGiE


Ankieta ws. realizacji pakietu prywatyzacyjnego


25-11-2010
Ankieta ws. realizacji pakietu prywatyzacyjnego


2 grudnia br w Elektrowni Połaniec ma odbyć się podsumowanie realizacji pakietu prywatyzacyjnego. W podsumowaniu ma wziąć udział wysoki przedstawiciel Zarządu GDF SUEZ, w związku z tym aby poznać jak naprawdę ludzie oceniają inwestora, MOZ NSZZ „Solidarność” zwróciła się do Zarządu Elektrowni „Połaniec” o umożliwienie przeprowadzenia anonimowej ankiety wśród pracowników na terenie zakładu.
 
Zarząd Spółki nie wyraził zgody na przeprowadzenie ankiety na terenie zakładu w związku z tym MOZ NSZZ „Solidarność” postanowiła w dniu dzisiejszym tj. 25.11.2010 r. przeprowadzić ankietę przed wejściem głównym do Elektrowni „Połaniec”.
 
Pracownicy firmy ochraniarskiej uniemożliwili przeprowadzenie ankiety powołując się na wyraźne polecenie pełnomocnika Zarządu GDF SUEZ Energia Polska SA ds. Ochrony Informacji Niejawnych (Pełnomocnik otrzymał takie polecenie od Zarządu GDF SUEZ Połaniec).
 
W związku z powyższym informujemy wszystkich pracowników Elektrowni i Spółek, że anonimową ankietę można odebrać w siedzibie MOZ NSZZ „Solidarność” . Jeśli ktoś obawia się przyjścia po ankietę do biura NSZZ „Solidarność” to jest możliwe, że na telefoniczne żądanie ankieta zostanie mu przesłana do miejsca zamieszkania. Ankietę można odesłać do MOZ NSZZ „Solidarność” lub przynieść osobiście.

Multimedia

Licznik odwiedzin: 1911654
©  Wszelkie prawa zastrzeżone   SGiE 2011
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ